KURUMSAL

Türk tıbbi cihaz ve malzeme sektöründeki faaliyetlerine, cerrahi el aletlerinin ithalatı ve satışı konusunda başlayan Beta Medikal 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren ilkeli, dürüst ve müşteri memnuniyetini benimseyen anlayışıyla, ülke genelindeki organizasyonunu kısa süre içerisinde tamamlayarak sağlık sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Cerrahi El Aletlerinde geniş ürün yelpazesi, kalite ve ekonomik fiyat ilkesini prensip edinen Beta Medikal, başta Genel Cerrahi, Jinekoloji, Ortopedi, Üroloji, Beyin Cerrahi, KVC ve K.B.B. olmak üzere tıbbın tüm diğer disiplinlerindeki ürün taleplerine stoklarındaki yaklaşık 2500 değişik ürünle derhal veya sipariş yoluyla kısa sürede cevap verebilecek potansiyele sahiptir.

Konusunda uzman idareci ve personele sahip olan Beta Medikal, satış sonrası hizmetlerinde de Türk Standartları Enstitüsü TSE13011 onaylı teknik servisi ve ekibiyle, satış sonrasında kullanıcılara tam destek verecek donanımdadır.

Beta Medikal, 2002 yılının son aylarında başlayan kurumsallaşma çalışmaları neticesinde şirketin hizmet ve dahili organizasyonları konusunda daha profesyonel çalışmaya başlamış ve 2003 yılının Mart ayında Alman TÜV Südwest firmasından Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001:2000) belgesini almıştır.

2002 yılında cerrahi aletlerin üretimi konusunda uzman olan ELCON MEDICAL INSTRUMENTS GmbH firması ile temsilcilik anlaşması imzalayan beta Medikal, bu tarihten itibaren, üretim portföyünde yaklaşık 19.000 çeşit ürün bulunan ELCON markalı cerrahi aletlerin, Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak ürünlerin medikal sektördeki ithalat, tanıtım ve satışlarına başlamıştır.ISO 13485 standartlarına uygun olarak üretilen ELCON markalı ürünler CE ve FDA uygunluk onaylıdır.Türkiye”deki birçok resmi ve özel sağlık kuruluşunda başarıyla kullanılmakta olan ELCON cerrahi aletler, ülkemizin değişik bölgelerinden toplam 40 yetkili satıcı ve bayimiz aracılığıyla Türkiye’nin her bölgesine en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılmaktadır.

Vizyonumuz

Yurtiçi piyasalarda fiyatımız, kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası hizmet anlayışımızla rekabet edebilen ve süreklilik sağlayan bir marka olabilmektir.

Misyonumuz

Ürünlerimizi tedarikçilerimizden aldığımız destekle ,teknolojiye ve ulusal/uluslararası standartlara uygun olarak en efektif şekilde tıbbi cihaz ve malzeme sektörüne sunmak ve satış sonrasında kullanıcılara tam destek sunmaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

 

Garanti BBVA Ataköy Şubesi

ÜNVAN: BETA MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

IBAN: TR26 0006 2000 3460 0006 2994 49

İletişim Bilgilerimiz

Adres 
Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi No:12B/31
Koza Plaza Kat: 3, 34235 Esenler
İstanbul – Turkey

Telefon: 0 212 438 00 88 (pbx)
Faks: 0 212 438 00 78
E-mail: info@beta-medikal.com